יהודית אהובתי

 יהודית  הנשמה האהובה שלי  אחרי שהשתחררתי מהצבא  הלכתי ללמוד במכינה קדם אקדמאית  במטרה ללכת וללמוד רפואה אחרי החוויות שחוויתי בצבא.

כבר ביום  הראשון ללמודים  במכינה לחילים משחררים להשלמת בגריות למרות שהייתה לי חברה צמודה באותה תקופה  ישבתי במעלה גרם המדרגות בבר אילן להתבונן  ולבחון את בנות המכינה .פתאום הגיעה נערה קטנה בגובה ובגוף עם שער מקורזל  שישר נדלקתי עליה .

 זה הייה רעד בכול הגוף כנראה זיווג משורש הנשמה !!  אומרים ש..ארבעים יום לפני יצירת הוולד מכריזים "בת פלוני לפלוני" 

בזוהר הקדוש כתוב וגם הוכח בעדיות בספר מסע הנשמה : לפני שהנשמה יורדת לעולם היא מורכבת משני חצאים – חצי נקבי וחצי זכרי. כשהיא יורדת לעולם היא מתפצלת. חצי בן וחצי בת.

הנשמה חוזרת לשלמותה בשנית כאשר מקדש הגבר את האישה תחת החופה ואז שורשי הנשמות מתחברים בחזרה וחוזרים להיות נשמה אחת. ברוך השם אני זכיתי לזה שום דבר לא יפריד בנינו  בשבילי היא איבר מגופי

בכיתה היא הייתה בדרנית  של הקבוצה קראה לעצמה גו'רג'ט עם צחוק מתגלגל ואני ביישן  לא ידעתי איך לצוד אותה .

למזלי היא צדה אותי  בין המדפים בספריה בבר אילן .בקשה בביישנות עזרה בתרגיל באלגברה  אמרתי לה שאין לי זמן כי אני צריך ללכת לנקות משרד בתל אביב יהודית הצטרפה הגענו התישבה  בעמדה של המזכירה  ודברה כל הזמן בטלפון (תחילת שנות ה 80 כמעט ולא היו טלפונים ) ואני מנקה ומתרגש מכך שהיא איתי  סימנו את הניקיון בנשיקה לוהטת  על גשר בר אילן.

וכעבור כשבועיים כשהלכתי עם חבר מהצבא לשכור חדר סטודנטים בשכונת רמת עמידר פגשתי את אהובתי אצל המתווך  והזמנתי אותה להצטרף אלינו ולשמחתי יהודית הסכימה  במהרה והפכנו לזוג  צמוד ומאוהב   אני הרגשתי שזכיתי  במלכה  ובאהבה גדולה ופחדתי פחד מוות לאבד אותה  הרגע המאושר בחיי  היה שקידשתי אותה לי לבת זוג ונשמתנו התחברה  למרות כל התנגדות של משפחתי.

למדנו ועבדנו ביחד כמלצרים באולם אירועים בבני ברק  אהבה מהסרטים שזכיתי בה

כשהחלטנו להתחתן החזון המשותף שלנו  שאנו רוצים הרבה ילדים  משפחהיהודית ערכית גדולה שמחה , מאושרת ומאוחדת אני חלמתי על 10 ילדים ולגור ברמת הגולן  בחוות סוסים הצלחנו  להגשים 80% מהחזון ואני מאושר. הכי חשוב שהילדים והנכדים מאוחדים ונהנים להיות ביחד מה שנקרא אהבת חברים  על כך הגאווה שלי והאושר שמציף אותי.כשהודעתי להורים שלי שאני מתחתן עם בחורה ממוצא תימני אבא שלי ז"ל אמר מה אתה מביא בחורה שחורה כפחםוהודיעו לי שהם מחרמים את החתונה  ההורים של יהודית  החליטו שהם  רוצים לשוחח עם  ההורים  שלי שתהיה חתונה מכובדת לצערי כשהגיעו ההורים של יהודית אל ההורים שלי  היתה קבלת פנים מכוערת . לבסוף בא אח של יהודית דני ז"ל והוחלט על חתונה אבא שלי בחר מקום בית קפה נח מול הבית שלו בית קפה לריקודי בטן  .

לא היה לנו כסף לאולם שכרנו את המקום עם כלי ההגשה את האוכל הכננו לבד.

כשבוע לפני החתונה רכשתי 400 תרנגלות חיות  ממשק בשרון הזמננו שוחט לחצר  בנחלת עדה ואת כל הנשים למרוט נוצות  ולחתוך את העופות.ביום החתונה התיצבו כל השכנים והדודות לבישול לאירוע.


קניתי פחיות שתייה ובלוקים של קרח לקרר את השתיה, הזמננו ידיד ל יהודית שהיה מרקיד רקודי עם להפעיל מוזיקה בהתנדבות.

לוד יוסי הייה מצלמה רכשנו 4 סרטי צילום וכך הייה תמונותהחברים שלי ושל יהודית נדבו להיות מלצרים באירוע 

כשהיגיע הרב לקדש אותנו הוא אמר שלמקום אין תעודת כשרות והוא לא עורך את החופה .

במרחק קצר מהמקום היה בית כנסת בקשנו מכל האורחים לחצות את הכביש לטקס החופה בבית הכנסת


בסיום הערב החתן והכלה פינו את השלחנות ושטפו כלים עייפים אך מאושרים

עד היום למרות כל המשברים בנינו אני אומר בחרתי נכון  

למרות שהתגרשנו החזון עדין נכח באופן מקודש וגם ללא חוזה המשכנו להגשים את החזון  זאת הייתה ההשתוקקות האמיתית  בתוך הזוגית שלנו . ליהודית חלק מכובד מאוד  באחדות המשפחה ובאנריה החיובית ומלמעלה עזרו לנו בלידות קלות   ולצלוח את כל המשברים המשפחתיים

מרבית הלידות של יהודית  בעיני היו קלות  רבע שעה בחדר יולדות  לחיצה והתינוק בחוץ .וכעבור  שלושה חודשים של חופשת לידה חזרה לעבודה לפרנס בשפע את המשפחה.תודה לבורא עולם על האישה הנפלאה שזכיתי בהאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה