שחזור גלגולים

יותר ממחצית אוכלוסיית כדור הארץ מאמין בגלגול נשמות ,אמונה הזאת גוברת מיום ליום. רוב הדתות בעולם מאמינות שיש לנו נשמה נצחית שמגיעה לעולמנו על מנת ללמוד, לגדול, לחוות חוויות בגוף בכדי לעשות תיקון. גלגול נשמות הוא מושג מקובל בתורת הקבלה ,ביהדות, ומופיע בתפילות (בברכה בסיום קריאת שיר השירים).


תרפיית שחזור גלגולים מיועד לעזור לנו לפתור בעיות שמקורם לא מחיים אלו אלא מגלגולים קודמים. הגוף הוא מערך פיזי ואנרגטי מורכב , השומר בתוכו זיכרונות וחוויות שחווינו בחיים קודמים שנרשמו ומוטבעים במערך האנרגטי שלנו ומשפעים עלינו.
המטופל מונחה בעזרת הרפיה , מדיטציה ודמיון מודרך לחזור למקור הבעיה, למקום שהבעיה התחילה או נוצרה, להשתחרר מאותו קושי, על ידי תיקון ההטבעה האתרית בתת מודע.
תרפיית שחזור גלגולים תועיל מאוד גם אם אינך מאמין בגלגול נשמות.רבים ממטופלי אינם מאמינים בגלגול נשמות ובכל זאת הפיקו תועלת רבה מהתרפיה.
השחזור מתבצע על ידי מדיטציה ודמיון מודרך כך שהמטופל נשאר מודע לאורך כל התרפיה ונמצא בשליטה מתמדת , ברגע שרוצים בכך, אפשר פשוט לפקוח עיניים והתהליך מופסק, וחוזרים למודעות רגילה. עדיף לצאת ממנו בהדרגה בהנחיית המטפל.


תרפיית שחזור גלגולים מאוד יעילה:
1. בעיות בריאות שאין להם הסבר ואין להם מענה רפואי שפותר את הבעיה מהשורש.( לדוגמא: כאבים בגוף, כאבי מחזור חריפים, בעיות פוריות, פצעים המופיעים ונעלמים ללא שום סיבה וכו' )


2. בעיות רגשיות כגון: פחדים בלתי מוסברים, אובססיות למיניהם, דפוסי התנהגות חוזרים ונשנים שמקורם לא רק מחיים אלה (קשיים במערכות יחסים, כעסים בלתי מוסברים , פחד מנחשים, חרקים, מים, מקומות סגורים, פחד טיסה ,פחד גבהים,וכו')


3. בעיות מחשבתיות: פסימיות יתרה לא מוסברת (מחשבות שליליות בצורה מוגזמות)
4. כשרונות ויכולות : הפעלת כשרונות ויכולות מן העבר לשימוש בחיים בהווה.
מהי תרפיית שחזור גלגולים .
בעזרת התרפיה המטופל מגיע לגלגול שבו נוצרה החסימה. כאשר המטופל רואה מה קרה באותו גלגול, לעיתים הוא חווה ממש את הגלגול ולעיתים זה כמו צפייה בטלוויזיה , שהוא יודע ש"השחקן הראשי" זה בעצם הוא באחד מגלגוליו הקודמים.
לאחר ההתבוננות באותו "מצב", נבצע תיקון , ביחד אנו כותבים את התסריט הנבחר מחדש ומתרחש ריפוי אמיתי.
היתרון שבטיפול מסוג זה הוא שניתן לפתור ולהקל קשיים בזמן יחסית קצר.
התיקון שנעשה יוצר הרגשה של הקלה ושיפור במצב הרוח. לפעמים טיפול אחד לא יספיק כדי לפתור את הבעיה ולכן יש להיות סבלני ולהמשיך בעוד מספר טיפולים
אני משתמש בזמן תרפיית שחזור גלגולים בכוחות ריפוי נוספים שזמנים לי: הילינג, כוח מזמורי תהילים תקשור למדריכים הרוחניים שלכם,וכל זאת בכדי להעמיק את רמת ההתחברות והבנה של החוויה.
הזרמת אנרגיה הילינג אל המטופל מאוד מרגיעה, נותן תחושת ביטחון וידיעה שהמטופל אינו לבד אלה עטוף באהבה.



סיפור
"מחקמה" קרא כרוז בית המשפט, אני מביט לאולם, סורק אותו באיטיות את הקהל שנאסף מזהה את מרבית הנוכחים המשפחה שלי, אנשי הקהילה היהודית, הסוחרים משוק הירקות, הרבנים הראשיים של הקהילה.



רגלי כושלות, הלב פועם בחוזקה ... אלוהים תציל אותי מכול הבושות... תעשה שהכול אחורה כאילו לא היה.


דממה באולם כולם עומדים על הרגלים , השופט הערבי האציל נכנס לאולם, רגע גזר הדין.


"אני מוצא את הנאשם ...אשם....... ועם אור הנץ החמה יוצא להורג בתליה" מודיע השופט.


אני אוחז בסורגים בחוזקה וצועק לחלל "ללאאאאא..... לאאאאא" מפנה את מבטי לעבר דמותה של הנערה שאהבתי כל כך תגידי להם את האמת אני לוחש לחלל ... מצפה לישועה מאיזה כוח עליון ..


הסוהרים אוחזים בי בחזקה .... גוררים אותי במסדרון הקצר... לעבר תא הנידונים.


אני מתעורר מהשינה מתנשף בכבדות ... מזיע ומתיישב בקצה המיטה הזוגית בעדינות לא להעיר את יהודית אהבת חיי, אם ילדי.


מה קורה כאן אני לוחש .... זה אמיתי ... זה קרה באמת ..... לוחש לי הקול הפנימי... אני עוצם את העיניים ... כאילו מבקש תובנות נוספות... מהנשמה שלי.. ומתחיל לשאול שאלות.


כמו חוקר שב"כ ... איפה זה היה, באיזה שנה, מי אני, ומה זה בכלל קשור למנחם.


לוקח נשימה עמוקה ועוד נשימה והתשובות מתחילות להגיע במקטעים כאילו אני צופה מהיציע בהצגת בכורה בתיאטרון בקאמרי.


שמי יצחק... כבן 40.. איש משפחה .. בעל אחוזה חקלאית.... בצפון לבנון השנה 1876 .... והנערה שהייתה משרתת אצלי באחוזה... האשימה אותי באונס ברוטאלי .... והיום היא ישנה כאן בשקט לצידי .